★ Objednávky nad 70€ majú u nás dopravu zadarmo ★
 

Doprava a platba

DORUČENIE

Všetky objednávky sú expedované naším spoľahlivým logistickým partnerom, Slovenskou poštou. Doba dodania tovarov je štandardne stanovená na 7-10 dní od prijatia objednávky. Po vyexpedovaní objednávky, Vám bude do druhého dňa na e-mail uvedený v objednávke, zaslané podacie číslo zásielky, kde je uvedený i priamy odkaz na sledovanie Vašej zásielky.

Poštovné zahŕňa:  POPLATOK ZA DOPRAVU.  Poplatok za dobierku má samostatnú sadzbu 1 €.  Na zaplatenú objednávku cez GoPay alebo Paypal sa poplatok za dobierku nevzťahuje.

 

 

a) poštovné pri platbe cez GoPay alebo Paypal - doručenie na adresu : pri nákupe nad 70 € je poštovné ZADARMO
pri všetkých ostatných nákupoch ( v sume nižšej ako 70 € ) sa do poštovného počíta iba poplatok za dopravu v sume 2,90 €

 


b) poštovné pri platbe na dobierku - doručenie na adresu : pri nákupe nad 70 € je doprava ZADARMO + poplatok za dobierku 1 €
pri všetkých ostatných nákupoch ( v sume nižšej ako 30 € ) poštovné zahŕňa poplatok za dopravu 2,90 € + poplatok za dobierku 1 €

 

Nezabudnite, že preberanie zásielok má tiež svoje opodstatnenie. Pred prebraním zásielky si prosím preštudujte sekciu “Vrátenie tovaru a reklamácia” na našej stránke a riaďte sa postupmi uvedenými v nej.

 

Čo ak sa zásielka oneskorí?

Najjednoduchšie je skontaktovať sa s dopravcom, Slovenskou poštou.

 1. Kontakt, Slovenská pošta: 0850 122 413

 

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka (platba pri prevzatí)

   

  Samozrejme môžete platiť aj v hotovosti, dobierkou. Pri zvolení takejto možnosti sa však účtuje poplatok podľa ceny dopravcu.

  Platba na dobierku ( pri prevzatí tovaru ) je obmedzená do sumy 150 EUR. V prípade že chcete nakupiť v sume vyššej ako 150 EUR, zvol'te prosím spôsob platby Platobnou kartou alebo PayPal.

 2. Platobná karta (platba vopred)
  Bezpečnou možnosťou je tiež platba kartou, pri ktorej je vyžadované číslo karty, expiračná doba karty a CVV kód. Osobné údaje prechádzajú platobnou bránou GoPay, ktorá nám tieto informácie neposkytuje.

 3. Platba online cez PayPal

  Dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec.

  Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách. 

  Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami a našim internetovým obchodom.

  Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.